چگونگی حذف خودکار عکس‌های ارسالی در تلگرام

چگونگی حذف خودکار عکس‌های ارسالی در تلگرام

تلگرام یکی از پیام‌رسان‌های پرطرفدار در میان کاربران مجازی است. کاربران زیادی برای ارسال پیام و محتوا از این اپلیکیشن استفاده می‌کنند و در گروه‌ها و کانال‌های مختلفی عضویت دارند. این اپلیکیشن به صورت مدام به‌روزرسانی می‌شود و قابلیت‌های جدیدی به آن اضافه می‌شود. در آخرین به‌روزرسانی تلگرام، شما می‌توانید تنظیم کنید عکس‌های ارسالی بعد از مدتی به صورت خودکار از بین برود و حذف شود.

در نسخه جدید تلگرام قابلیتی اضافه شده است که با استفاده از آن می‌توانید تنظیم کنید که تصاویر ارسالی به صورت خودکار در زمان تنظیم شده حذف شود. پس از گذشت زمان تعریف شده، عکس ارسال شده در گوشی مخاطب از بین می‌رود و امکان ذخیره آن وجود ندارد. نکته مهم دیگر وقتی عکس‌ها به صورت خودکار حذف می‌شود، به هیچ عنوان امکان بازیابی آنها وجود ندارد. در ادامه مطلب نحوه انجام این کار را به شما آموزش می‌دهیم.

برای انجام این کار در صفحه چت بر روی علامت سنجاق بزنید و پس از آن عکس مورد نظر را از گالری انتخاب کنید و دو بار با انگشت بر روی آن ضربه بزنید تا وارد صفحه تنظیمات شوید.

بعد از وارد شدن در صفحه تنظیمات، روی آیکون ساعت در پایین صفحه بزنید.

اکنون زمان موردنظرتان را مشخص کنید. از بین یک ثانیه تا یک دقیقه می‌توانید زمان مورد نظرتان را انتخاب کنید (با انتخاب حالت Off تایمر خاموش خواهد شد)، سپس روی Done کلیک کنید.

پس از این زمان عکس ارسال شده برای مخاطبتان از بین خواهد رفت.

پس از ارسال تصویر، تایم انتخاب شده توسط شما در گوشه‌ی عکس نمایش داده می‌شود.

نکته مهمی که نباید از آن غافل شوید، این است که اگر چندین تصویر را خواستید انتخاب کنید که به صورت خودکار حذف شوند، برای هریک از آنها باید به صورت جداگانه تایمر انتخاب کنید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع‌رسانی درباره
Close Menu
×
×

Cart

بستن پنل