چطور دسته‌بندی دانلودهای edd را به فهرست و منوی سایت اضافه کنیم

چطور دسته‌بندی دانلودهای edd را به فهرست و منوی سایت اضافه کنیم

افزونه ایزی دیجیتال دانلودز (easy digital downloads) یا به طور اختصار edd، معروف‌ترین افزونه وردپرس در زمینه ایجاد سایت دانلود و یا فروشگاه فایل است. با این افزونه و افزونه‌های جانبی که برای آن توسعه داده شده شما می‌توانید یک فروشگاه و مارکت تمام عیار برای فروش محصولات دانلودی به راه بیندازید. اما یکی از مشکلاتی که کاربران ما در هنگام ساخت چنین فروشگاه‌هایی با آن مواجه بوده‌اند ایجاد فهرست‌ها و منوهای مختلف بر اساس دسته‌بندی‌های موجود افزونه بوده است.

چطور دسته‌بندی دانلودهای edd را به فهرست و منوی سایت اضافه کنیم 1اما برای افزونه edd، در صفحه ایجاد فهرست گزینه‌ای برای افزودن دسته‌بندی‌های مربوط به edd وجود ندارد. حال چگونه می‌توانید بدون دردسر این دسته‌بندی‌ها و لینک‌شان را در فهرست خود جای دهید. راه حل بسیار ساده است.

برای این که بتوانید دسته‌بندی‌های مربوط به edd را در صفحه فهرست‌ها مشاهده کنید باید نمایش آن‌ها را فعال کنید چون به صورت پیشفرض غیرفعال است. برای این کار کافی است از بالای صفحه فهرست‌ها در ادمین وردپرس بر روی تنظیمات صفحه کلیک کنید تا فهرست آیتم‌های موجود به شما نشان داده شود.

 

همان طور که در عکس مشاهده می‌کنید آیتم های مربوط به Edd تیک نخورده و شما باید تیک آن ها را بزنید تا این آیتم‌ها نمایش داده شوند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع‌رسانی درباره
Close Menu
×
×

Cart

بستن پنل