وصل شدن اینترنت در برخی استان ها – بروزرسانی

بر اساس برخی گزارش‌ها٬ اینترنت پس از حدود ۵ روز در برخی شهرها برقرار شده است. به گزارش ایسنا٬ اینترنت در استان هرمزگان وصل شده و دسترسی به برنامه هایی از قبیل واتس‌اپ و اینستاگرام برقرار شده است. همچنین سایت نت بلاکس اعلام کرده دسترسی به اینترنت که به مرز ۵ درصد رسیده بود اکنون به ۱۰ الی ۱۲ درصد رسیده است.

پس از اعتراضات مردمی به گران شدن بنزین٬ بدون اطلاع قبلی اینترنت در کل کشور قطع شد. دبیر شورای عالی مجازی دقایقی پیش اعلام کرد مسئولان به‌دنبال اتصال اینترنت در اسرع وقت هستند و امروز جلسه‌ای برای این موضوع برگزار می‌شود.

امیدواریم شرایط فراهم شود که این اقدام ناخواسته هرچه سریع‌تر پایان پیدا کند. باتوجه به اینکه ما تصمیم‌گیرنده نیستیم و تصمیم در این موضوع مربوط به دستگاه‌های ذیربط و امنیتی است، نمی‌توانم درباره زمان دقیق آن اظهارنظر کنم.

فیروزآبادی در خصوص این موضوع به خبرگزاری ایلنا اعلام کرد:

قطع اینترنت ضرر و زیان سنگینی را به مردم وارد کرد اما وزارت ارتباطات سعی کرد در کوتاه‌ترین مدت در بخش‌های مختلف ارتباط را برقرار کند به اکنون شاهد آن هستیم که در حوزه‌هایی مانند حمل‌و‌نقل، خرید و فروش بلیت و امور بانکی تا حدودی مشکلات مرتفع شده است. وی ابراز امیدواری کرد که با اقدامات آتی از سوی مسئولان ذیربط در صورت تکرار این اتفاق زیان‌های مردم به حداقل برسد.

بنا به گزارش کاربران ما در برخی نقاط اتصال به اینترنت به صورت محدود برقرار شده است و امید است طی ساعات آینده تا فردا٬ دسترسی به اینترنت برای سایر شهرها نیز برقرار شود.

بروزرسانی – طبق گزارش‌های اینترنت در شهرهایی مثل اهواز٬ اراک٬ شهرک اندیشه و بخش‌هایی از تهران برقرار شده است.

بروزرسانی – در تمام شهرهایی که خبر برقراری اتصال اینترنت اعلام شده٬ به گفته کاربران تنها چند دقیقه وصل و سپس قطع شده است. اکنون به نظر می‌رسد اینترنت به جز در برخی دانشگاه‌ها و مراکز خاص٬ برای کاربران عادی همچنان قطع است.

در این مطلب به تبعات قطعی اینترنت در ایران پرداختیم. شما هم می‌توانید از طریق بخش نظرات٬ به ما بگویید که قطعی اینترنت چه آثاری برای کسب و کار و زندگی شما به همراه داشته است.

مطالب مرتبط

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع‌رسانی درباره