تولگرام؛ ابزاری برای مدیریت کانال‌ها و تبلیغات در تلگرام

تولگرام؛ ابزاری برای مدیریت کانال‌ها و تبلیغات در تلگرام

همان طور که می‌دانید تلگرام در حال حاضر به برترین و پراستفاده‌ترین مسنجر (پیغام‌رسان) و شبکه اجتماعی در میان ایرانیان بدل شده است. بدیهی است با این واقعیت، پتانسیل بسیار خوبی برای کسب درآمد نیز در تلگرام وجود دارد. هم اکنون کانال‌ها و گروه‌هایی در تلگرام وجود دارند که به واسطه تعداد اعضای زیاد، روزانه هزاران و گاه میلیون‌ها تومان درآمد دارند.

بنابراین برای شما که به دنبال کسب درآمد از راه کسب و کارهای آنلاین هستید، تلگرام ابزار خوبی برای رشد و ارتقای سریع شماست. اگر به دنبال راهی برای مدیریت کانال یا کانال‌ها و گروه‌های تلگرامی خود هستید؛ مثلا می‌خواهید هر روز ساعت ۹ صبح یک پست به کانال‌تان ارسال شود و یا یک امضا در زیر تمام پست‌های‌تان وجود داشته باشد تولگرام ابزار خوبی است.

ما خودمان چند وقتی است که تولگرام را به کار گرفته‌ایم و در این مدت مشکل خاصی در کارکرد آن شاهده نبودیم. شما در تولگرام می‌توانید توسط بات اختصاصی آن، و یا بات شخصی خودتان هر تعداد کانال که می‌خواهید به آن متصل کرده و مدیریت کانال‌های‌تان را به عهده بگیرید.

شما می‌توانید ارسال پست‌هایتان را زمان‌بندی کنید. انواع پست‌هایی که شما در تولگرام می‌توانید ارسال کنید شامل پست متنی، پست تصویری، مدیا + متن طولانی، پست ویدیو یا گیف، پست صوتی و ارسال فایل یا سند می‌باشد.

همچنین از جمله قابلیت‌های دیگر تولگرام، امکان تبلیغات کلیکی در کانال‌های تلگرام است. شما هم می‌توانید به عنوان تبلیغ دهنده و به عنوان نمایش‌دهنده در سایت تولگرام ثبت نام کنید. اگر کانال پر مخاطبی دارید می‌توانید از آن کسب درآمد کنید. شما تبلیغات را در کانال‌تان نمایش داده و به ازای هر کلیکی که روی آن می‌شود مبلغی دریافت خواهید کرد.

شما به عنوان تبلیغ دهنده هم می‌توانید سایت و یا کانال تلگرام و یا کسب و کار خود را در تلگرام با استفاده از تولگرام تبلیغ کنید. تبلیغ شما در کانال‌های پرمخاطب مرتبط به نمایش درخواهد آمد و شما به ازای هر کلیک مبلغ آن را پرداخت می‌کنید. یک نکته جالب آن که شما می‌توانید خودتان تعیین کنید که به ازای هر کلیک چه مقدار اجرت پرداخت کنید.

برای ورود و استفاده از امکانات تولگرام از این لینک استفاده کنید.

 

این یک متن تبلیغی نیست و در سرویس معرفی محصول آکادمی و بر اساس تحلیل دبیران انتخاب شده است. متن‌های تبلیغی با برچسب رپورتاژ منتشر می‌شوند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع‌رسانی درباره
Close Menu
×
×

Cart

بستن پنل