تخفیف ۵۰ درصدی برای کلیه محصولات فرشمی و پلن های عضویت

چنان که می‌دانید پس از اعتراضات صورت گرفته به گرانی بنزین٬ اینترنت کل کشور به دستور شورای امنیت قطع شد و همین امر موجب آسیب و ضررهای جبران ناپذیری به کسب و کارهای آنلاین شد. که این شامل کاربران و مشتریان ما نیز می‌شود. بی‌شک شما نیز مثل ما خسارت‌های مالی فراوانی را در این چند روز تجربه کردید. تیم فرشمی تصمیم گرفت مثل همیشه در کنار کاربرانش باشد و برای آن که سهمی در جبران خسارت‌های ناشی از قطعی اینترنت ایفا کند٬ اقدام به ارایه تخفیف برای تمامی محصولاتش گرفت.

شما از امروز به مدت سه روز و تا زمان بازگشت کامل اینترنت٬ می‌توانید تمام محصولات مارکت فرشمی و آموزش‌های آکادمی را به صورت نیم بها تهیه کنید. همچنین برای تامین رضایت شما تصمیم گرفتیم برای اولین بار٬ اشتراک سالانه فرشمی با امکان دسترسی و دانلود تمامی محصولات مارکت و آموزش‌های آکادمی فرشمی را نیز در این طرح بگنجانیم. برای استفاده از این طرح ویژه می‌توانید از کد تخفیف زیر استفاده کنید:

off501398fall

 

نکته مهم: توجه داشته باشید که در زمان قطعی اینترنت نیز٬ سایت فرشمی در دسترس بوده است و ما به احترام سایر همکاران و رقبا که امکان فروش نداشته‌اند٬ تصمیم گرفته‌ایم تا زمان وصل مجدد اینترنت برای همه٬ از ارایه کمپین‌های فروش و یا تبلیغ خودداری کنیم. اما توجه داشته باشید که سایت و پشتیبانی فرشمی در زمان قطعی اینترنت نیز برقرار است و در صورت وجود هرگونه مشکل در خدمات٬ می‌توانید از طریق سامانه پشتیبانی نسبت به رفع آنها اقدام کنید. همچنین در صورت برقراری مجدد اینترنت٬ به تعداد روزهایی که اینترنت قطع بوده است به زمان اشتراک مشترکین پلن‌های عضویت فرشمی اضافه می‌گردد. گرچه در مدت قطعی اینترنت٬ سایت فرشمی در دسترس بوده است اما با توجه به اینکه در این مدت امکان بروزرسانی محصولات برای ما میسر نبوده٬ و به احترام مشتریان‌مان که ممکن است در این مدت با مشکلات متعددی در کسب و کارهای‌شان مواجه شده باشند٬ این امکان را فراهم کرده‌ایم تا قدم کوچکی در جبران خسارت‌ها برای این روزهای پرتلاطم کسب و کارهای آنلاین برداشته باشیم.

مطالب مرتبط

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع‌رسانی درباره